ساعت ها آموزش رایگان آنلاین و حضوری با ....

طرح های ویژه آکادمی کاریسا

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جشنواره به پایان رسید

بیوگرافی بوراک اوزچیویت Burak Özçivit

بوراک اوزچیویت(به ترکی (Boorak ozchivit) (زادهٔ ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴) هنرپیشه و مدل پیشین اهل ترکیه است. بیشتر برای بازی در نقش‌هایش در مؤسس عثمان ، «چکاوک» (۲۰۱۳) و «عشق سیاه» (۲۰۱۵) شناخته شده‌است. وی در حال حاضر در سریال داستان تاریخی و ماجراجویی «مؤسس عثمان» (۲۰۱۹) به عنوان عثمان خان یا عثمان غازی بازی می‌کند. در طول دوران بازیگری او، دریافت‌کنندهٔ جوایز بی‌شماری بوده‌است.

زندگی شغلی بوراک اوزچیویت

او در رشتهٔ عکاسی تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ با شرکت در مسابقهٔ بهترین مدل ترکیه (Best Model Of Turkey) به عنوان مدلی که امید بخش آینده‌ای درخشان است، انتخاب شد. سپس کار خود را با آژانس مدلینگ بسیار معروفی آغاز کرد و در این راه قدم نهاد. بوراک همچنین در سال ۲۰۰۵ نیز بار دیگر در این مسابقه شرکت کرده و مقام نخست را به خود اختصاص داد.

او پس از کسب عنوان Best Model Of Turkey در سال ۲۰۰۵ به Best Model Of The World (بهترین مدل دنیا) راه پیدا کرد و مقام دوم جهان را از آن خود کرد. به دنبال آن بوراک در سریال‌های بسیاری به عنوان نقش اصلی ایفای نقش کرده و تجربهٔ کار سینما نیز دارد. او در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ با حضور در سریال حریم سلطان به عنوان شخصیت مالکوچ اوغلو یا همان بالی‌خان به شهرت خود افزود. پس از آن نیز به همراه همسرش فخریه اوجن در سریال چکاوک که سناریویی الهام گرفته شده از یک رمان قدیمی دارد، به عنوان نقش اصلی هنرنمایی کرد.


وی پس از چکاوک باری دیگر به همراه فخریه در فیلم سینمایی «عشق شبیه توست» همبازی شد و پس از آن در سریال پربینندهٔ عشق سیاه به ایفای نقش پرداخت. همچنین پس از فیلم سینمایی «عشق شبیه توست» که نخستین تجربهٔ تهیه‌کنندگی او نیز به‌شمار می‌رود، در فیلم سینمایی «برادر من» به همراه مراد بز و آصلی انور ایفای نقش کرد.

زندگی شخصی بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت، علاوه بر فعالیت‌های حرفه‌ای در عرصه بازیگری و مدلینگ، یک زندگی شخصی پرافتخار و جذاب دارد. او در سال ۲۰۱۷ با فردی به نام فخریه، که یک بازیگر ترکیه‌ای است، ازدواج کرد. این زندگی خانوادگی با فخریه اوجن نه‌تنها به عنوان یک همسر برای او مهم است، بلکه برای بوراک اوزچیویت، که از خانواده‌ای بسیار مهم و صمیمی به همراه فخریه اوجن است، همیشه از اهمیت خاصی برخوردار است.بوراک اوزچیویت در تاریخ ۹ مارس ۲۰۱۷ در آلمان با فخریه اوجن نامزد شد و در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷ در استانبول با او ازدواج کرد. فرزنداولشان به نام کاران در روز ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ و فرزند دومشان به نام کَر‌َم در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ متولد شد.

همچنین، بوراک اوزچیویت از علاقه‌مندان به ورزش بوده و با توجه به ویژگی‌های بدنی خود، بسیاری از ورزش‌های فیزیکی را تمرین می‌کند. او همچنین از سفرهای جهانگردانه لذت می‌برد و از فرصت‌هایی که برای سفر به کشورها و مناطق مختلف دنیا دارد، استفاده می‌کند. زندگی شخصی او شاید مختصرتر از حیات حرفه‌ای‌اش باشد، اما همچنان مورد توجه و تحلیل طرفداران و رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.sinif.ir/?p=10384